Informace pro rodiče a jejich děti – nová pobočka státní ZUŠ Uherské Hradiště

Vážení rodiče budoucích žáků nových poboček Státní ZUŠ Uherské Hradiště

Státní ZUŠ Uh. Hradiště na základě podpory ze strany Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, za podpory Krajského úřadu ve Zlíně a především za aktivního snažení a jednání všech starostů a starostek Mikroregionu Buchlov (obce Boršice, Břestek, Buchlovice, Stříbrnice, Medlovice, Hostějov, Osvětimany, Modrá, Salaš, Stupava, Staré Hutě, Tupesy, Velehrad, Zlechov), rozšiřuje od 1. 8. 2015 kapacitu o 200 žáků, kterou má již aktuálně schválenou. Začíná nabírat nové žáky a zřizuje své pobočky na ZŠ Boršice, ZŠ Osvětimany, ZŠ Tupesy a ZŠ Velehrad. To znamená, že ve školním roce 2015 – 2016 bude řádně v září 2015 zahájena výuka na pobočkách v Boršicích, v Osvětimanech, v Tupesích a na Velehradě. Včera proběhlo jednání v Osvětimanech a Boršicích, kde byly přítomným rodičům žáků ze strany zástupců Státní ZUŠ Uh. Hradiště sděleny podrobnosti k začínající výuce na nových pobočkách. Další schůzka se bude konat na začátku měsíce září. Dále budou probíhat schůzky v Tupesích a na Velehradě. Informace získáte na webových stránkách obcí, kde jsou zřízeny nové pobočky a to v Boršicích, v Osvětimanech, v Tupesích a na Velehradě.

Upozorňujeme všechny zájemce o výuku v oboru hudebním (hudební nástroje – klavír, el. klávesové nástroje, housle, kytara, flétna, harmonika aj. a hudební nauka), literárně – dramatickém, výtvarném a tanečním, že je možno na podatelnách výše uvedených obcí získat tiskopisy přihlášek pro výuku na Státní ZUŠ Uherské Hradiště. V případě dotazů se obracejte na starosty výše uvedených obcí nebo přímo na ředitele ZUŠ v Uherském Hradišti pana Mgr. Stanislava Nemravu.

Vznikem nových poboček bude zajištěno kvalitní mimoškolní vzdělávání dětí v místě, popřípadě v sousední obci tak, aby děti nemusely za výukou cestovat až do Uherského Hradiště. Zájemci z jiných a to soukromých škol mohou bez problému přejít do poboček v Boršicích, Osvětimanech, Tupesích a na Velehradě a také již delší dobu fungujících poboček v Buchlovicích a Polešovicích.

Snahou starostů a starostek bylo zajištění kvalitního vzdělání v hudebním a dalších oborech dětem obcí Mikroregionu Buchlov. Věříme, že budete společně se svými dětmi spokojeni a každý zájemce si najde v nabídce nových poboček Státní ZUŠ Uherské Hradiště to své.

Informativní schůzka pro zájemce ZUŠ v Tupesích proběhne v úterý 18.8. od 17:00 hod. v prostorách ZŠ Tupesy

Kontaktní údaje

Obec Zlechov
Zlechov č.p. 540,  687 10 IČ: 00291609

Číslo účtu: 3121721/0100


Starosta
572 597 340
Účetní 572 597 810
Úřadovna 572 597 339

Pondělí a Středa
07:00 – 17:00
Úterý a Čtvrtek
07:00 – 15:00
Pátek
07:00 – 12:00
Sobota-Neděle
Zavřeno

Veřejná sbírka

Akce v okolí

Kalendář akcí

Hlášení škody v obci

Kde nás také najdete?